Firma "Himalaje - Najlepsze herbaty" istnieje na rynku polskim od 1996 roku. Posiadamy sieć sklepów pod zarejestrowanym znakiem handlowym w całym kraju. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną herbat i akcesoriów do parzenia i podawania herbat.

sklep

Świadczymy również usługi w zakresie franchisingu (otwieranie sklepów licencyjnych pod naszym szyldem). Jesteśmy bezpośrednim

kulnaro.pl
Sprawdź!
http://kulnaro.pl/

importerem herbat, mieszanek owocowych i ziołowych. Proponujemy herbaty bardzo wysokiej jakości z całego świata. W naszej ofercie znajdą Państwo gatunki, które są prawdziwymi rarytasami i nie są dostępne w innych sieciach handlowych. Wiele naszych herbat pochodzi z plantacji ekologicznych - są przygotowywane według tradycyjnych receptur (bez użycia maszyn).

Staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów, uwzględnić ich opinie i życzenia. Nasza oferta jest ciągle poszerzana i uatrakcyjniana poprzez wprowadzanie rozmaitych nowości. Zwracamy dużą uwagę na przygotowanie i szkolenie personelu naszych sklepów, dzięki czemu każdy może liczyć na fachową poradę i wyczerpujące informacje na temat herbat. Zaopatrujemy w herbaty znane restauracje i placówki gastronomiczne. Przygotowujemy prezenty i zestawy dla firm na bazie naszych produktów na różne okazje (Święta, akcje promocyjne).

Bioveliss Tabs na odchudzanie
Zwalczaj otyłość!
https://bioveliss-tabs.com/

W rubryce "kontakt" znajduje się pełna lista naszych sklepów oraz adresy, pod którymi można uzyskać wszystkie informacje o naszej działalności. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub sugestie, dotyczące herbat - napisz do nas!

sklep
sklep